![d50e87fa41ca5c4841f49e0ccd42616fb774b592](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/d50e87fa41ca5c4841f49e0ccd42616fb774b592-640x854.webp)
Патрульні зафіксували порушення швидкісного режиму за допомогою TruCAM на аварійно-небезпечних ділянках та місцях концентрації ДТП.
10 березня близько 10-ї години, під час вимірювання швидкості руху транспорту за допомогою лазерного пристрою TruСАМ, інспектори виявили автомобіль Renault, який рухався в межах населеного пункту зі швидкістю 75 км/год.
Про це повідомили в патрульній поліції Тернопільської області.
Під час спілкування з водієм патрульні помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Результат огляду виявився позитивним — 1,32 проміле алкоголю в крові. Інспектори склали на порушника відповідні адміністративні матеріали.
Інший водій рухався автомобілем Mercedes у населеному пункті зі швидкістю 135 км/год, за що отримав постанову за ч. 4 ст. 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 50 км/год) КУпАП. Тепер порушник повинен сплатити штраф у розмірі 1700 гривень.