Головна Новини 13 тернополянок боролися за титул “Місіс Тернополя 2015” від RIA

13 тернополянок боролися за титул “Місіс Тернополя 2015” від RIA

580

vlcsnap-2015-09-14-16h04m29s22213 тернополянок боролися за титул “Місіс Тернополя 2015” від RIA. Конкурс стартував 6 липня. Його учасниками стали тернополянки віком від 30 до 45 років, які мають сім’ю і реалізували себе в суспільному житті. Вони поєднують материнство з роботою, будуючи успішну кар’єру в обраній сфері. Серед красунь за звання кращої боролася й керівник рекламного відділу TV-4 Оля Караванська.

13 фіналісток, яких обрали шляхом інтернет-голосування, зібралися у неділю на великій сцені і боролися за титул „Місіс Тернопіль – 2015” від RIA. Медіакорпорація проводила у Тернополі чимало конкурсів краси, проте “Місіс Тернополя” організувала вперше. Критерії до учасниць: вік від 30 років, одружені, мають дітей та досягли успіхів в професії чи суспільному житті.

– Усі ці репетиції, які в нас проходили, були трошки важкуваті, бо ці жінки ніколи ще не були на подіумі, на великій сцені, вони приходили з дітьми, діти плакали, з нянями приходили, на руках носили. Було дуже весело, я думаю, що достойна з них кожна мати перемогу і я дуже за них щаслива, – розповідає керівник відділу промо та маркетингу медіакорпорації RIA Наталія Гевко.

Учасниці дефілювали у вишиванках, хутрі та вечірніх платтях. Серед красунь-фіналісток, яких впродовж двох тижнів обирали тернополяни, керівник рекламного відділу TV-4 Оля Караванська.

– Мені був цікавий сам процес, тобто, як все відбувається, тим більше, що це прості люди, це не є моделі. Кожна людина, жінка в душі хоче побувати на подіумі, хоче побачити світло софітів. Це був такий хороший шанс і можливість, а чому б і ні. Найцікавіше буде мабуть те, як кожна з жінок себе представить. Мабуть, це така частинка внутрішнього світу кожної із нас, яку ми відкрили для глядачів, – каже учасниця конкурсу „Місіс Тернопіль – 2015” Оля Караванська.

Вболівальників у залі не бракує, підтримати своїх фавориток прийшло чимало як дорослих, так і дітей. Відкрили „Місіс Тернопіль – 2015” юні моделі з школи моделей. Титул “Місіс Тернопіль 2015” журі конкурсу віддали Тетяні Онищук. Переможниця поїде в тур Європою. Решта учасниць отримали чимало цінних подарунків.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here