додому Головні Фотопортрети жінок та чоловіків створила молода тернополянка Наталя Соболівська

Фотопортрети жінок та чоловіків створила молода тернополянка Наталя Соболівська

1589

Фотовиставку “Погляд душі” презентували на святкуванні річниці створення у Тернополі соціальної ініціативи “Єднання поколінь”. 12 портетів жінок та чоловіків створила молода тернополянка Наталя Соболівська. Поспілкувалися з авторкою і наші журналісти.

Обличчя та очі – більш нічого. Хтось усміхнений, хтось у задумі, однак щирість та справжність відчувається у цьому. 12 портетів жінок та чоловіків презентували на фотовиставці “Погляд душі” . Їх авторка – тернополянка Наталя. Зізнається, що взялась створити такі образи завдяки своїй бабусі.

-Дивлячись в її очі, знаючи її історію я зрозуміла, що не тільки в неї, а в багатьох людей є дійсно історія за душею. Я захотіла передати ці емоції людські. Насправді старші люди, вони прекрасні, вони мають у собі щось таке живе, квітуче. Мені хотілося, аби всі люди звернули увагу на це. Не тільки як старенька, а дійсно квітка-душа, – каже авторка виставки “Погляд душі” Наталя Соболівська.

Моделі виставки – учасники соціальної ініціативи “Єднання поколінь”, які відзначають річницю свого створення. Організатори розповідають, що вже більше ста чоловік сьогодні відвідує їх тематичні зустрічі.