Головна Головні Фотопортрети жінок та чоловіків створила молода тернополянка Наталя Соболівська

Фотопортрети жінок та чоловіків створила молода тернополянка Наталя Соболівська

1017

Фотовиставку “Погляд душі” презентували на святкуванні річниці створення у Тернополі соціальної ініціативи “Єднання поколінь”. 12 портетів жінок та чоловіків створила молода тернополянка Наталя Соболівська. Поспілкувалися з авторкою і наші журналісти.

Обличчя та очі – більш нічого. Хтось усміхнений, хтось у задумі, однак щирість та справжність відчувається у цьому. 12 портетів жінок та чоловіків презентували на фотовиставці “Погляд душі” . Їх авторка – тернополянка Наталя. Зізнається, що взялась створити такі образи завдяки своїй бабусі.

-Дивлячись в її очі, знаючи її історію я зрозуміла, що не тільки в неї, а в багатьох людей є дійсно історія за душею. Я захотіла передати ці емоції людські. Насправді старші люди, вони прекрасні, вони мають у собі щось таке живе, квітуче. Мені хотілося, аби всі люди звернули увагу на це. Не тільки як старенька, а дійсно квітка-душа, – каже авторка виставки “Погляд душі” Наталя Соболівська.

Моделі виставки – учасники соціальної ініціативи “Єднання поколінь”, які відзначають річницю свого створення. Організатори розповідають, що вже більше ста чоловік сьогодні відвідує їх тематичні зустрічі.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here