Головна суспільство 12 квітня Тернопіль ярмаркуватиме

12 квітня Тернопіль ярмаркуватиме

393

Завтра Тернопіль ярмаркуватиме. Щоправда, цього разу організатори змінили місце проведення масової торгівлі. Два майданчики на перехресті вулиць Дружби – Карпенка та на масиві Сонячний залишаються незмінними. А ось майданчики на вулиці Лесі Українки та на Площі Героїв Євромайдану об'єднали в єдине місце торгівлі – біля центрального стадіону на проспекті Степана Бандери.

Вже традиційно напередодні Великодніх свят в суботу 12 квітня Тернопіль ярмаркуватиме. Підприємці усіх районів області приїдуть до обласного центру з різноманіттям продукції. Організатори розповідають і про дешевші ціни.

– Ми провели ціновий моніторинг щодо ситуації, яка склалась на ринках, в супермаркеті, і визначили такий ціновий коридор для того, щоб здешевити продукцію, щоб кожен тернополянин чи гість міста Тернополя зміг приїхати і придбати с/г продукцію, – розповідає в/о начальника управління агропромрозвитку Тернопільської ОДА Володимир Стахів.

Цього разу місця проведення ярмарків змінили. Майданчики, що на вулиці Лесі Українки та Площі Героїв Євромайдану об'єднали в єдине місце – біля центрального стадіону, що на проспекті Степана Бандери. Майданчики на так званому "п'ятачку", що на перехресті вулиць Карпенка та Дружби та на масиві Сонячний, залишаються незмінними.

– Було багато об'єктивних причин, насамперед знаєте, що Майдан Мистецтв перейменований в майдан Героїв Небесної сотні і поважаючи тих, що загинули не будемо там проводити ярмарок, а щодо майданчика на Лесі Українки, то неодноразово після ярмарку було багато скарг про те, що під вікнами музиканти, мусор, гамін, крик і і враховуючи цих 2 фактори ми визначили майданчик – перед центральним стадіоном, – каже Володимир Стахів.

На майданчику біля центрального стадіону торгуватимуть підприємці одразу з 8 районів Тернопілля.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here