додому АТО 110 міліціонерів Тернопільщини сьогодні поїхали в зону АТО

110 міліціонерів Тернопільщини сьогодні поїхали в зону АТО

579

vlcsnap-2014-09-05-17h16m47s116Сто десять міліціонерів, п”ятдесят з них – працівники спецбатальйону міліції “Тернопіль”, сьогодні поїхали в зону АТО. Там вони замінять своїх колег, які впродовж місяця виконувати завдання із забезпечення правопорядку. Аби провести правоохоронців, на Театральний майдан Тернополя прийшли рідні та друзі. Бійцям бажали відваги, сили, а головне повернутися живими.

Правоохоронець Олександ їде на Схід вперше, замінити своїх співслужбовців, які вже місяць перебувають в зоні АТО. Чоловік, тримаючи на руках сина, каже що настрій у хлопців бойовий.

– Настрій позитивний, а забезпечення по мірі можливого. Задачі вже будуть по ситуації, вже будемо дивитися по приїзду, можливо блок пост, не знаю, – каже Олександр, який їде в зону АТО.

Пан Зеновій проводжає на війну сина. В зоні АТО його син вже відслужив два місяці, зокрема забезпечував правопорядок під Слов’янськом. Тепер їде знову, аби захистити Україну від агресора. І хоча на серці смуток, пан Зеновій гордий за сина, бажає йому та усім військовим повернутися живими.

– Щастя, здоров’я і щоб щасливо повернулися всі всі – і солдати, і правоохоронці, і добровольці, – розповідає пан Зеновій, який проводжає сина.

Поранений в зоні АТО Володимир Намака бажає міліціонерам, які сьогодні їдуть на Схід, – мужності. За бездоганну службу командир взводу номер один спеціальної роти міліції Володимир Намака сьогодні отримав нагороду. Наразі чоловік відновлюється після поранення, як тільки підлікується планує знову їхати на Схід.

– В першу чергу мужності, щоб вони пережили межу страху. Бажаю, щоб всі вернулися додому до своїх жінок, дітей, батьків, щоб в наших матерів і жінок висохли сльози, наголошує Володимир Намака, який був поранений в зоні АТО.

Загалом в зону АТО сьогодні вирушило сто десять міліціонерів, п’ятдесят з них – працівники спецбатальйону міліції “Тернопіль”.

– Це для нас вже п’ята ротація. Фактично я б хотів відзначити, що працівники міліції, які відбувають в зону АТО забезпечені всім це два комплекти форменного одягу, засоби індивідуального захисту, бронежилети 5 класу, амуніція, беремо з собою дизельні електростанції та іншим. Завдячуюючи меценатам, волонтерам, владі, – розповідає Василь Облещук, начальник УМВСУ в Тернопільській області.

Сто п’ятдесят міліціонерів Тернопільщини забезпечують правопорядок в зоні АТО. Вони служать і на блок-постах, які постійно під обстрілом, і в населених пунктах, також беруть участь в боях.

– За цих чотири ротації ми тільки маємо двох кантужених і двох ранених. І загинув наш побратим, мешканець Великого Глибочка – Святляк, який служив як працівник міліції в батальйоні “Азов”, – каже Василь Облещук, начальник УМВСУ в Тернопільській області.

Ось так проводили на Схід міліціонерів, на Театральний майдан прийшли рідні, друзі, знайомі правоохоронців і звичайні небайдужі тернополяни. В неділю, сьомого вересня, на Театральному майдані зустрічатимуть міліціонерів, які повернуться із зони АТО.