додому спорт 11 вересня ФК “Тернопіль” вдома зіграє проти приютівського “Реал-Фарма”

11 вересня ФК “Тернопіль” вдома зіграє проти приютівського “Реал-Фарма”

500

ФК "Тернопіль" вдома зіграє проти приютівського "Реал-Фарма". Гра розпочнеться в середу, 11 вересня, на центральному стадіоні Тернополя. Муніципали міста спробують реабілітуватися за виїзну, несподівану поразку від хмельницького "Динамо" 1:2. Домашня гра проти "Реал-Фарма" навряд буде легкою – команди є сусідами по турнірній таблиці, маючи рівну кількість очок.

Василь Івегеш, головний тренер ФК "Тернопіль": "Всі ми розуміємо, що "Реал-Фарм" – це дуже хороша команда. Взяти там, капітана команди і президента Ліховідова Миколу Івановича, який цілий час напротязі 3-4 років фінансує сам команду і тяне. Команда амбіційна, на сьогоднішній час я знаю, бо вивчаєм цю команду, появився в них новий тренер, Гусейнов, який десь помагатиме в деякій мірі, який тоже пройшов прем'єр-лігу. То, я думаю, важка ігра буде іболільник, який прийде на ігру, буде задоволений ігрою. Однозначно будем старатися, хотіли б реабілітуватись, хотіли би вдачно зіграти".

Проблемою залишається місце у воротах ФК "Тернопіль". Плетеницький в хмельницькому поєдинку зазнав пошкодження.

Василь Івегеш, головний тренер ФК "Тернопіль": "В Хмельницьку йому прямою ногою в обличчя – і зломані в нього два зуба, зашита губа, підборіддя в нього і десь є мікросотрясєніє якесь, і ми думаєм одно, що на сьогодні вже на передігровій  реніровці лікарі скажуть мені, чи він буде готовий чи не буде, чи ми будем готовити дублюючого воротаря Івана Мельника, але надіємся, що в нас буде всьо добре".

Чи буде все добре першими побачать уболівальники, які о 18 годині, в середу, 11 вересня, прийдуть на центральний стадіон Тернополя.