Головна спорт 11-річні діти визначали між собою кращих плавців

11-річні діти визначали між собою кращих плавців

358

У Тернополі провели відкриту першість із плавання Тернопільскої спортивної школи №1. Змагання об'єднали півсотні маленьких плавців.

Цьогоріч у відкритій першості з плавання Тернопільської спортивної школи №1 змагалися вихованці цієї школи та 2-ї спортшколи Тернополя. Судді визначали кращих у таких стилях плавання як брас, вільний стиль та на спині. Довести свої вміння намагалися маленькі плавці 11-річного віку і молодші.

– Це якраз, знаєте, такі діти, які вже починають показувати перші результати не тільки в нашій школі, а вже на області і вже також діти, які починають виїжджати на змагання і мають вже певні свої результати, – розповіла директор Тернопільської спортивної школи №1 Катерина Барабаш.

Переможці і призери відкритої першості з плавання Тернопільської спортивної школи №1 отримали грамоти, медалі, кубки. Чимала користь від цих змагань і тренерам. Вони змогли оцінити можливості своїх вихованців та пригледіти тих кращих, хто у перспективі візьме участь у змаганнях в Білій Церкві на Київщині. Ці змагання називаються "Діти – Олімпійське майбутнє".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here