додому здоров'я 11 лютого у світі відзначають День хворого

11 лютого у світі відзначають День хворого

501

Сьогодні у світі відзначають День хворого. Заснований він з ініціативи Папи Іоанна Павла Другого 13 травня 1992 року. У своєму спеціальному посланні понтифік зазначив, що щорічне святкування Дня хворого має певну мету. Зокрема, привернути увагу суспільства до проблем хворих і немічних, а також допомогти полегшити їх страждання. Думки про милосердя Руслани Гриньо.

З нагоди Дня хворого в Тернопільській університетській лікарні члени Товариства Українських студентів-католиків "Обнова" провідали пацієнтів, частували їх булочками, давали образки.

– День хворого проводиться в Україні, а на Тернопільщині зокрема, 11-й рік. В області такі акції відбуваються в кожній лікарні. Товариство Українських студентів-католиків "Обнова" має таку змогу відвідати університетську лікарню. Ми хочемо донести до хворих, що вони не є самі, що ми про них дбаємо, пам'ятаємо, хочемо розділити їх біль, горе, – пояснює член Товариства Українських студентів-католиків "Обнова" Христина Тиха.

А ще в університетській лікарні сьогодні молилися за хворих. Люди, які вірують в Христа та у його вчинки і щиро моляться, отримують все, що просять, бо кожна молитва є вислуханою, кажуть священики.

– Коли хворіє тіло, дуже легко можна достукатися до стану душі, щоб її зворушити, щоб направити на добре життя, на життя з Богом у вірі і дусі. Певно такий День хворого сприяє  тому, що церква виявляє присутність у житті людей, – розповідає капелан в Тернопільській Університетській лікарні отець Ярослав.

Під час відвідин лікарні отець Ярослав мирував хворих. Люди вірять в силу молитви, кажуть: вона підносить душу й серце до Бога.

– Дуже приємно, сльози навертаються на очі. Велике спасибі священику і Вам, що Ви нас навістили. Прикро нам тут лежати, бо хворі, але дуже приємно, що до нас приходять такі приємні люди, з добрим словом, – каже пацієнтка Тернопільської Університетської лікарні пані Галина.

Ісус дав заповідь молитви: "Просіть і дасться вам; шукайте і знайдете; стукайте і відчинять вам; бо кожен, що просить, отримує; а той, що шукає, знаходить; і тому, що стукає, відчиняють". Саме тому кожен хворий, який щиро молиться до Господа, обов'язково одужає.