додому Новини 11 нових автобусів для школярів: які громади отримали

11 нових автобусів для школярів: які громади отримали

509

11 нових автобусів отримали освітні заклади Тернопільщини. На початку повномасштабного вторгнення шкільний транспорт з нашої області був задіяний для евакуації людей з небезпечних регіонів і він уже не придатний для використання. Тож тепер на Тернопільщину надійшла компенсація. Десять автобусів для перевезення учнів у Тернопільській області прибули раніше. Тепер ще 11. Які громади отримали транспорт цього разу, розкаже Анастасія Солтисяк.

Шкільний автопарк відновиться у Байковецькій, Борщівській, Кременецькій, Великоберезовицькій, Великобірківській, Вишнівецькій, Залозецькій, Зборівській, Золотопотіцькій, Монастириській, Товстенській громадах. Із початку повномасштабної війни – навчальні заклади нашого краю передали свої автобуси у прифронтові території України для евакуації людей. Російські війська зруйнували весь транспорт, тому школи Тернопільщини залишились без них на тривалий термін.

Щоб компенсувати потребу у шкільному автотранспорті, Кабінет Міністрів України виділив майже 37 млн грн субвенції з державного бюджету на умовах співфінансування. Для освітніх закладів нашого краю закупили 21 автобус. Ключі від 10 із них передали громадам минулого тижня, ще 11 – сьогодні.

Загалом, у перші дні війни Тернопільщина передала на потреби збройних сил України, доставки вантажів та евакуацію людей 40 шкільних автобусів.