![941b16053d40eb4fa461c18c8c7f11bb8f8175cb](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/941b16053d40eb4fa461c18c8c7f11bb8f8175cb-640x427.webp)
У Луцьку відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків U – 23. Перемогу на ньому здобув наш земляк – спортсмен зі Збаражчини Юрій Вовк.
Про це повідомили на офіційній facebook-сторінці Збаразької міської ради.
«Золото» на чемпіонаті України з вільної боротьби серед чоловіків U – 23, що відбувся у Луцьку, здобув вихованець місцевого ФСК «Чемпіон» (Збаразька ДЮСШ і Вишнівецька громада) Юрій Вовк.