![411894821_956740372649522_7002996560930010242_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/411894821_956740372649522_7002996560930010242_n-640x636.jpg)
27 грудня у Тернополі збиратимуть кров і подарунки для маленьких пацієнтів.
Про це повідомили у Центрі переливання крові Тернополя. Акцію організовує організація ДонорUA.
— Запрошуємо здати кров у святковій атмосфері на Найтеплішому дні донора. Події відбуватимуться у центрах крові з 8:00 до 13:00, де всі охочі зможуть поділитися теплом із маленькими пацієнтами дитячої онкогематології. На донорів чекають подарунки від партнерів, частування та фотозйомка, — йдеться у повідомленні.
Для дітлахів можна не лише здати кров, а і принести подарунки — невеликі, з дитячу долоньку, зазначають організатори. Вони мають бути новими, оскільки дітки з онковідділення мають знижений імунітет і найменша інфекція може завдати непоправної шкоди.
Реєстрація обовʼязкова:
📍Тернопіль – https://app.donor.ua/events/611