Головна Новини 100 тисяч гривень для потреб бійців АТО передав інвестор із UB-group

100 тисяч гривень для потреб бійців АТО передав інвестор із UB-group

448

vlcsnap-2016-02-12-16h42m43s293100 тисяч гривень для потреб бійців АТО передав інвестор, який починає впроваджувати свій бізнес на Тернопільщині. Мова про всесвітню компанію UB-group, яка займається виготовленням і збутом на світових ринках елітних напоїв і цьогоріч планує запустити свої виробництва в Тернопільській області. Разом з цим обіцяють дбати і про соціальну підтримку регіону, що вирішили засвідчити передачею грошей для потреб бійців 44 артилерійської бригади, що дислокується в Тернополі.

У 2016 році UB-group планує інвестувати у свій бізнес на Тернопільщині від 10 до 20 мільйонів доларів. У планах запуск виробництва у співпраці із місцевими аграріями, елітних і високоякісних напоїв для подальшого збуту продукції на світових ринках. Очікується створення не менше 500 робочих місць. Водночас інвестор обіцяє дбати і про соціальний розвиток. Такі наміри засвідчили передачею 100 тисяч гривень для потреб бійців АТО, які захищають Україну на Сході. Запевняють – це лише початок благодійної роботи.

– Тернопільська область – тепер ми живемо тут. І маємо дбати про мир і безпеку, хоч тут і війни немає. Водночас тут дороги потрібно, щось інше потрібно, студентам вакансії треба, оце все ми будемо помагати. Моя родина вже тут, тут є мої друзі, тому ми будемо допомагати і дбати про добробут тут. Там, де наша компанія веде бізнес, вона обов’язково це робить, – розповідає директор UB-group Україна Овайсі Тофікуддін.

Сертифікат на 100 тисяч гривень для потреб бійців АТО офіційно передали у руки голови Тернопільської обласної ради. Кінцевим адресатом є 44 артилерійська бригада, яка дислокується у Тернополі і бійці якої беруть участь у антитерористичній операції. Віктор Овчарук запевнив, що гроші обов’язково потраплять тим, кому адресовані.

– Прошу, давайте ми всі долучимся до контролю, щоби сьогодні ми тут показали, що ми даєм 100 тисяч гривень, а завтра, скажем, приїхали в 44 бригаду і керівник 44 бригади показав, що дякую, ми отримали, – каже Віктор Овчарук.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here