Головна духовність 100 тисяч прочан очікують на Всеукраїнській прощі у Зарваниці 13-14 липня

100 тисяч прочан очікують на Всеукраїнській прощі у Зарваниці 13-14 липня

407

Більше тисячі тернополян сьогодні вирушили пішою ходою до Зарваниці, аби взяти участь у Всеукраїнській прощі. Вранці в Архикатедральному соборі Тернополя відслужили ранкову літургію, після якої прочани почали шикуватися у колони, які поділили на сектори. У кожного сектора – свій керівник. О 9 віряни вирушили, йшли впродовж дня. Ночуватимуть у Струсові і завтра ближче обіду планують дійти до Марійського духовного центру у селі Зарваниця.

Сто тисяч прочан очікують на цьогорічній Всеукраїнській прощі у Зарваниці 13-14 липня. Прибудуть всі члени Синоду єпископів Української Греко-Католицької церкви та Блаженніший Святослав, який у неділю, 14 липня, очолить Архиєрейську Божественну Літургію. Після неї освятять воду та релігійну атрибутику.

Окрім традиційних заходів, цього року в Зарваниці передбачена зустріч Патріарха з молоддю, освячення пам'ятника Папі Івану-Павлу другому та нічний духовний концерт для молоді. Цьогорічна Всеукраїнська проща у Зарваниці присвячена Року віри, яким проголосили 2013, та 1025-й річниці Хрещення України-Русі.
 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here