![430726276_1564296990971010_5859030642290603420_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/430726276_1564296990971010_5859030642290603420_n-640x427.jpg)
Галина Пилипівна Музичка з села Ромашівка Білобожницької громади 4 березня відсвяткувала сотий ювілей.
“Білобожницька громада висловлює найщиріші вітання для нашої довгожительки! Хай Ваша життєва мудрість та досвід стають джерелом натхнення для молодших поколінь! Нехай Господь благословляє у доброму здоров’ї та душевному спокої прожити ще довгі роки! Злагоди, добробуту, тепла і поваги від родичів та близьких, а найголовніше – врешті дочекатись довгоочікуваної перемоги й миру в рідній Україні!” – привітали ювілярку на сторінці Білобожницької громади.