додому Новини 100-літній ювілей відзначила мешканка села Долина Теребовлянської громади

100-літній ювілей відзначила мешканка села Долина Теребовлянської громади

844
21 червня, свій 100-річний ювілей святкує мешканка с.  Долина Теребовлянської громади, що на Тернопіллі, Пелагія Іванівна Козачок.

Пелагія Козачок народилася рівно 100 років тому в с.Завадка Риманівського повіту (сьогодні Польща). Ювілярка за 100 років свого життя пережила чимало: операцію «Вісла», під час якої у 1947 році переселена на Україну, важку працю у місцевому колгоспі, смерть чоловіка Костянтина у 2012 році. Має двох дітей – сина і дочку, двоє внуків та три правнуки. Проживає із сином та невісткою. Хоч і не пересувається самостійно, проте на свій вік має ясний розум.

«Від імені усієї громади ми зичимо ювілярці миру, добробуту, здоров’я та злагоди у родині. Бажаємо відзначити ще не один ювілей і, звісно ж, разом із нами всіма відсвяткувати перемогу України», – сказав Теребовлянський міський голова Олег Продан, вітаючи ювілярку.

Він вручив винуватиці свята квіти та подарунки. За словами старости села, Наталії Ковальської, Пані Пелагія – це приклад того, як треба жити. Вона віддано працювала все життя та приносила користь своїй громаді.