Головна надзвичайне 10 тисяч гривень винесли злодійки із незамкненого будинку

10 тисяч гривень винесли злодійки із незамкненого будинку

444

krazhaЖитель села Корчанівка Лановецького району втратив через свою безпечність 10 тисяч гривень. Потерпілого порався на присадибній ділянці, коли помітив, що з його подвір’я виходять дві жінки. Їх чоловік не наздогнав і поспішив до незамкненої хати, аби пересвідчитися, що звідти нічого не зникло. В одній з кімнат на видному місці лежав гаманець із грошима. Побачивши, що купюри на місці, господар заспокоївся й повернувся до своїх справ.

Що зі схованки зникли 10 тисяч гривень, помітила господиня, повернувшись ввечері додому. Упевнившись, що в їхній оселі таки побували злодії, потерпілі звернулись з відповідною заявою до міліціонерів.

– Описати підозрюваних потерпілий не зміг, – повідомив заступник начальника Лановецького райвідділу міліції Руслан Хайдаров. – Однак в той день жителі Корчанівки помітили в селі чужу автівку – синій «FIAT». Маємо підозри, що саме на цьому автомобілі пересувалися крадійки.

Зараз правоохоронці розшукують крадійок, а жителів області наполегливо просять бути пильними й не нехтувати елементарними правилами безпеки.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here