додому освіта 10 тис. грн виділив виконком міськради для нагородження кращих учнів і вчителів

10 тис. грн виділив виконком міськради для нагородження кращих учнів і вчителів

349

10 тисяч гривень виділив сьогодні виконавчий комітет Тернопільської міськради для  нагородження кращих учнів та учителів міста. Зокрема, відзначать переможців конкурсу "На кращий кабінет початкових класів" у школі та переможців і призерів тернополезнавчої олімпіади. Премії коливаються у розмірах від трьохсот до півтори тисячі гривень.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Було прийнято рішення про відзначення грошовими преміями кращих учнів і вчителів міста Тернополя, бо сесією міської ради було прийнято рішення, згідно з яким виділено гроші для преміювання кращих учнів та вчителів. Сьогодні було прийняте рішення про виділення грошей для вчителів початкових класів, чиї класи були визнанні кращі в місті. Це один клас, який зайняв перше місце і по три класи, які отримали друге і третє місце. Вони отримають грошові премії".

За перемогу у конкурсі "Найкращий кабінет початкових класів" премією у розмірі тисяча гривень нагородять учителя Тернопільської спеціалізованої школи №3 з поглибленим вивченням іноземних мов. Друге місце поділили між собою педагоги четвертої, 19-ї та 29-ї шкіл Тернополя. Вони отримають грошову винагороду в розмірі по 500 гривень. Третє місце у конкурсі та премію по 300 гривень вибороли вчителі "Школи-ліцею №6 імені Назарія Яремчука", Тернопільського навчально-виховного комплексу "Школа – колегіум Патріарха Йосифа Сліпого" та загальноосвітньої школи-економічного ліцею №9. Виділив сьогодні виконком тернопільської міськради і гроші для нагородження переможців тернополезнавчої олімпіади.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Саму видачу премій і нагороду проведе управління освіти та науки Тернопільської міськради, воно вкаже терміни, коли збере учнів і вчителів, для того, щоб ці гроші отримати. А ці премії в розмірі від 300 і до півтора тисячі гривень за відповідне місце та відповідну категорію".

За перше місце переможцям тернополезнавчої олімпіади передбачена винагорода у розмірі півтори тисячі гривень, за друге і третє призові місця – тисяча гривень. Для вчителів за перше місце визначено премію у розмірі тисяча гривень, за друге – 500, за третє – 300.