![bda76d316524074c910acae8798c0048](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/07/bda76d316524074c910acae8798c0048-640x343.jpeg)
Нещасний випадок з дитиною трапився Чортківщині. Хлопчик загинув від удару струмом.
Про це повідомили в поліції Тернопілської області.
10-річний хлопчик разом зі своєю бабусею приїхав з Івано-Франківщини у село на Чортківщині. Допоки бабуся поралася на городі, хлопчик грався в гаражі.
У якийсь момент жінка почула крик дитини. Коли прибігла, то побачила непритомного онука. Викликала швидку, але хлопчик помер ще до їхнього приїзду. У ході перевірки стало відомо, що хлопчик увімкнув електричний дриль у розетку і його вдарило струмом.