додому Новини 10 листопада Тернопіль знову ярмаркуватиме. Це буде вже 12 ярмарок в 2012...

10 листопада Тернопіль знову ярмаркуватиме. Це буде вже 12 ярмарок в 2012 році

650

10 листопада, у суботу, Тернопіль знову ярмаркуватиме. Це буде вже 12-й ярмарок у 2012 році. Стільки, кажуть у головному управлінні агропромрозвитку Тернопільської облдержадміністрації, жодна із сусідніх областей не проводить. У нашій же практику ярмарок сільськогосподарської продукції продовжуватимуть, бо в цьому є потреба покупців, – кажуть чиновники. На останній, що був у Тернополі 27 жовтня, продукції продали майже на 5 мільйонів гривень.

– Дуже багато було відвідувачів на цій останній ярмарці і вся продукція, яка була вивезена, вся була розпродана, як на диво, все забирали. Цукру – я тільки беру для прикладу Східний масив, Лесі Українки, там було продано цукру 50 тонн. Це було вагон цукру тільки на Східному масиві продано. В нас найменше продукції завжди продається біля "Подолян", і там на минулій ярмарці було продано продукції майже на мільйон гривень, що ми ніколи, ми там завжди продавали на півмільйона, на 400 тисяч гривень продукції-, – розповів начальник головного управління агропромрозвитку Тернопільської ОДА Андрій Хома.
 
Така статистика, переконана обласна влада, – незаперечні аргументи на користь необхідності проведення у Тернополі ярмарок сільськогосподарської продукції, під час яких городяни можуть купити все необхідне за нижчими від ринкових цінами безпосередньо у виробників. Відтак сільськогосподарські торговиці в нашому обласному центрі триватимуть до кінця року. А наразі влада запрошує на ярмарок, що відбудеться у Тернополі цієї суботи, 10 листопада.
 
– Всіх тернополян запрошуємо на ярмарку прийти, купляти. Сільгоспвиробники будуть вивозити продукцію таку, як завжди, по тих цінах, що минулого разу. Абсолютно не вищі ціни будуть. Знову ж проводимо на всіх чотирьох наших майданчиках в 4-х мікрорайонах там, де завжди: "Східний масив" – Лесі Українки, центр – майдан Мистецтв, вулиця Миру, перехрестя на "Дружбі" і біля "Подолян" – це "Сонячний" масив, – каже Андрій Хома.
 
TV-4