додому Новини 10+ корисних рекомендацій з догляду за електросамокатом

10+ корисних рекомендацій з догляду за електросамокатом

1017

Електросамокат — зручний, компактний, економічний та екологічний варіант для пересування містом. Він не вимагає особливих навичок чи знань для управління. Базова вимога до райдера — бути уважним на дорозі, вчасно помічати та оминати перешкоди, тримати баланс тіла. І все — ви можете їздити містом із середньою швидкістю до 25 км/год, із вітерцем та без запізнень на важливі зустрічі.

Запланували придбання такого електротранспорту? Тоді корисно буде дізнатися, скільки коштує електросамокат. На сайті allo.ua можна знайти базові моделі вартістю від 7 600 грн.

Придбавши цей транспортний засіб, у користувача виникає чимало запитань щодо його зберігання та правильного догляду. У статті зібрали найкращі рекомендації спеціалістів, які допоможуть продовжити строк експлуатації девайса.

Як правильно доглядати за електросамокатом?

Детально розглянемо, що варто робити на кожному з етапів використання цього електротранспорту.

Перед поїздкою

Перед кожним виїздом, особливо, якщо ви нечасто користуєтеся пристроєм, треба проводити невеликий чекап.

 1. Колеса. Вони мають бути належним чином закріплені для безпечної їзди та плавного входження в повороти. Звернуть увагу, чи достатню висоту має протектор, який забезпечує ефективне зчеплення з дорожнім покриттям.
 2. Гальма. Протестуйте їх кілька разів перед початком поїздки. Якщо вони працюють некоректно, зверніться в сервіс, тому що катання з несправними гальмами може бути небезпечним.
 3. Керування. Зверніть увагу на кермо: чи правильно воно закріплене, чи не має деформацій? Це — основний орган керування, тому він має виконувати свої функції без проблем.
 4. Акумулятор. Він має бути закріплений належним чином. Деформація чи протікання батареї має насторожити користувача та спонукати до звернення в сервісний центр. Оптимальний рівень заряду, який варто тримати — в межах 20-80%.
 5. Освітлення. Якщо ви плануєте вечірню поїздку, то перед її початком протестуйте роботу фар та додаткового освітлення пристрою.

Як зберігати електросамокат?

Правильне зберігання подовжить термін його служби та знизить ризик пошкодження деталей.

 • Вибирайте для зберігання суху, прохолодну та темну кімнату.
 • Якщо ви плануєте тривало не використовувати самокат, то обов’язково вимкніть його перед зберіганням.
 • Повністю зарядіть акумулятор і періодично перевіряйте рівень заряду, не допускаючи повного розряду. За необхідності від’єднайте батарею від девайса.

Як чистити електросамокат?

Чистота електричного девайса для пересування — база для довговічності та продуктивності.

 • Для очищення від бруду варто використовувати м’яку тканину та нейтральні миючі засоби.
 • В ідеалі очищення вузлів пристрою необхідно проводити після кожного використання. Особливу увагу потрібно приділяти чищенню протекторів та гальм.
 • Якщо під час поїздки вас застав дощ, то вдома варто висушити самокат паперовими чи тканинними рушниками та не починати зарядку батареї, поки пристрій повністю не висохне.

Дотримання простих правил використання, зберігання та догляду дозволить довго та з приємними емоціями кататися на електросамокаті.