додому благоустрій 10 березня через станцію “Тернопіль” курсуватиме 2 додаткові потяги

10 березня через станцію “Тернопіль” курсуватиме 2 додаткові потяги

422

Для усіх, хто прагне вчасно потрапити на березневі свята до рідних та друзів, залізничними шляхами України курсуватимуть додаткові потяги. У такий спосіб "Укрзалізниця" планує розвантажити шляхи, де є найбільше пасажирів.

Уже впродовж кількох років "Укрзалізниця" на період свят вводить додаткові потяги. Призначили їх і цього року. Зокрема, через станцію "Тернопіль" з восьмого до десятого березня курсуватимуть два додаткові потяги.

– Буде ходити номер 554 Тернопіль-Київ, він відправляється з Тернополя о 14.43 , а в Київ прибуватиме о 21.25. Він буде їхати і зворотньо з Києва – 8 та 10 березня. З Києва буде відправлятися о 7.14, а в Тернопіль приїжджатиме в 14,16. І 207 поїзд добавочний Ужгород-Київ. З Тернополя він відправляється о 22.40, а в Київ приїжджає о 6.46. Він також буде їхати 8 і 10 березня, – розповідає завідувач квиткових кас вокзалу станції "Тернопіль" Ольга Бакай.

Цей поїзд 7 та 9 березня з Києва виїжджатиме близько дев'ятої ранку, у Тернопіль прибуватиме о другій ночі. Поки що ажіотажу з квитками на вокзалі станції "Тернопіль" немає, розповідає Ольга Бакай. Проте попереду травневі та великодні свята, тому людей закликають завчасно спланувати свої подорожі, щоб уникнути черг і ажіотажу з квитками безпосередньо перед святами.

– Звичайно, якщо хтось хоче їхати на травневі свята, на Паску, там буде більше вихідних днів, в нас завжди в цей час більше пасажирів. Я прошу людей, які збираються їхати, заздалегідь собі купувати квитки, щоб потім не було ажіотажу, щоб взяти собі кращі місця, щоб бути задоволеним поїздкою. Бо завжди на травневі свята в нас збільшується пасажиропотік, люди собі їдуть відпочивати, їдуть до родичів на свята, – каже Ольга Бакай.

"Укрзалізниця" продовжує роботу із призначення поїздів на травневі свята, про що повідомлять додатково.