додому суспільство 1 жовтня в Україні стартує осінній призов, з Тернопільщини до армії піде...

1 жовтня в Україні стартує осінній призов, з Тернопільщини до армії піде 260 юнаків

464

Будуть чи не будуть у наступному році призивати юнаків на строкову службу в армії – досі невідомо. Принаймні у Тернопільському обласному військкоматі прогнозувати не беруться і тим часом готуються до осіннього призову 2013, який стартує 1 жовтня. Призовників із Тернопільщини, яких заберуть до армії, знову поменшає – всього 260 хлопців, а це на 50 менше, ніж минулої весни.

Андрій Миськів, заступник військового комісара Тернопільскої області: "100 з них піде служити в Збройні сили України, 160 –  в інші військові формування. Тобто це є державна служба спеціального транспорту і в Міністерство внутрішніх справ. Зараз ми попередньо проводим попередні медичні комісії в районних військових комісаріатах і міському військовому комісаріаті. Призов офіційно починається з 1  жовтня і буде тривати до 30 листопада. Відправки в війська будуть проводитися з 7 жовтня по 22 листопада".

Ймовірно, що в Україні після цього осіннього призову відбір на строкову службу призупинять. А починаючи із 2014 року, війська вкомплектовуватимуть лише за контрактом. Подібні висновки можна зробити із висловлювань міністра оборони України у засобах масової інформації. Втім, офіційних рішень поки не має.

Андрій Миськів, заступник військового комісара Тернопільскої області: "Дати на це питання  зараз не можу відповіді. Згідно закону про військовий обов'язок і військову службу в термін до 1 грудня повинен вийти указ Президента України про проведення чергового призову в наступному році. Якщо вийде Указ Президента до 1 грудня, значить будем знати що призов буде, не вийде – тоді будем чекати інших вказівок".