додому Новини 1 лютого стартувала реєстрація для участі у ЗНО

1 лютого стартувала реєстрація для участі у ЗНО

437

vlcsnap-2016-02-01-16h04m15s801Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 року стартувало о 12 годині 1 лютого і триватиме до 4 березня. Цьогоріч учні шкіл можуть зареєструватися індивідуально або у закладі де навчаються, у цьому їм допоможе спеціально призначена людина. Усі інші категорії випускників мають зареєструватись самостійно.

Щоб зареєструватися, потрібно зайти на веб-сайт Українського центру оцінювання якості освіти. Знайти графу: розпочати реєстрацію, ознайомитись із Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, ввести свої ініціали, вибрати тип документа, на підставі якого здійснюєте реєстрацію, та вказати дату народження і контактний телефон. Потім написати адресу, категорію випускника, вибрати предмети, із яких бажаєте пройти ЗНО або державну підсумкову атестацію, а перевіривши дані, натиснути “Зберегти”. Після того перейти до наступного етапу ЗНО.

– Після завершення цієї електронної реєстрації, роздрукувати реєстраційну картку і контрольно-інформаційний лист. Детально з цими матеріалами ознайомитись і таким чином виконати ті дії, що вказані в цих документах. Зокрема, власноруч написати заяву на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні і власноручно прописати свої паспортні документи: номер, серію паспорта чи свідоцтва про народження, вклеїти дві фотокартки у визначені і відведені місця, – розповідає виконувач обов’язків директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

До реєстраційної картки і заяви потрібно додати копію документа, що засвідчує особу. А для випускників минулих років – ще й копію атестата про повну, загальну, середню освіту. Усі ці документи вкласти у конверт форматом А4 і відправити на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти. Звідти – на домашню адресу зареєстрованого або школи, де реєструвалися одинадцятикласники, надійдуть комплект документів із сертифікатами, що стануть перепустками до пунктів тестування під час проходження ЗНО.

– Учаснику, який реєструється, може бути відмовлено у реєстрації, якщо він не виконав тих чи інших положень, правил порядку проведення реєстрації. Або не дав весь комплект документів, або неправильно оформив ці документи. Але протягом періоду часу реєстрації він має право перереєструватися, виправити всі вказані недоліки і таким чином він буде зареєстрований, – каже Юрій Шайнюк.

У відділі освіти стверджують, програма реєстрації проста, а для тих, що немають доступу до інтернету, в області створено два пункти реєстрації: на базі Тернопільського національного економічного та технічного університетів. З питань реєстрації можна звертатися і в Тернопільський інститут післядипломної освіти за номером телефону: 43-57-85. Дещо спрощені та особливі умови реєстрації впровадили для майбутніх абітурієнтів, які мешкають на окупованих територіях.