Головна суспільство 1 листопада у Тернополі буде більше маршруток, які поїдуть на кладовище

1 листопада у Тернополі буде більше маршруток, які поїдуть на кладовище

368

1 листопада у поминальний день у Тернополі буде більше маршруток, які поїдуть на кладовище. 11-й, 27-й та 30-й автобуси курусуватимуть до Підгороднього у повному складі та впродовж усього дня. Загальна кількість – 28 одиниць транспорту, з інтервалом у 2 хвилини. Цього, сподіваються в міському управлінні транспорту та зв'язку, вистачить. Для доїзду до Микулинецького кладовища збільшувати кількість рейсів потреби немає.

Проблем з добиранням на кладовище у селі Підгороднє, переконані у міському управлінні транспорту та зв'язку, бути не повинно.

Ігор Мединський, начальник управління транспорту і зв'язку Тернопільської міської ради: "Як практика показала, абсолютно без проблем справляємось з усіма перевезеннями. Напевно всім цікаво, а як же з сторони Березовиці переїхати до села Підгороднього? 5-м маршрутом до зупинки "Вулиця Тролейбусна", буквально перейти на протилежну строну дороги і пересісти на 11, 27, 30 і без проблем добратись до кладовища в селі Підгороднє".

Маршрутів, які повезуть людей до Микулинецького кладовища, вистачає, змінювати їх кількість та графік руху не будуть.

У посиленому режимі три маршрути – 11, 27 та 30, працюватимуть 1 листопада з 9-ї години ранку і до пізнього вечора. Дотримання графіку руху контролюватимуть в управлінні транспорту та зв'язку за допомогою системи GPS-моніторингу.


 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here