додому Новини 1 листопада проблем із транспортом до кладовищ не буде, запевняють чиновники

1 листопада проблем із транспортом до кладовищ не буде, запевняють чиновники

1307

vlcsnap-2016-10-31-17h39m47s775Завтра, 1 листопада – поминальний день. Проблем із транспортом до кладовищ не буде, запевняють у міському управлінні транспорту і зв’язку. Зокрема, у Підгороднє курсуватиме чотири маршрутки, це номери 1А, 11, 27 і 30, до Львівського кладовища їздитиме 32 маршрутка, а до цвинтаря на вулиці Микулинецькій – усі маршрутні транспортні засоби, згідно з графіком.

– Буде курсувати 4 маршрути, як завжди, як щорічно. Це 1А, 11, 27 і 30. До кладовища на вулиці Львівській буде курсувати інтенсивно 32 маршрут і до кладовища по вулиці Микулинецькій будуть курсувати всі ці маршрути, які там курсують, – розповідає начальник управління транспорту і зв’язку Тернопільської міськради Ігор Мединський.

До Микулинецького кладовища курсуватимуть маршрутки під номером 5, 5 А, 8, 18, 31 та тролейбус №8. На зупинку транспорт прибуватиме з інтервалом 2-3 хвилини. Більше трьох хвилин не доведеться чекати і маршрутку у Підгородньому. Якщо ж люди чекатимуть довго, або ж автобуси будуть переповнені, то в управлінні транспорту і зв’язку обіцяють на це реагувати негайно і ще збільшити кількість маршруток.

Із досвіду відомо, що біля кладовища у селі Підгороднє 1 листопада як припаркуватись, так і проїхати складно. За порядком і безпекою руху там слідкуватиме Державтоінспекція.

– Зрозуміло, що буде посилено контроль диспетчерський, а також і управління транспорту буде здійснювати контроль для того, щоби жодний рейс не був зірваний, для того, щоб можна було людям спокійно, нормально, безпроблемно добратися до місць поховань, – каже Ігор Мединський.

Їздитимуть маршрутки до кладовищ 1 листопада доти, поки там будуть люди, каже Ігор Мединський, але щонайменше до 23-ї години.