додому Новини 1 квітня тернополян та гостей міста запронують відвідати захід «Здорова прогулянка»

1 квітня тернополян та гостей міста запронують відвідати захід «Здорова прогулянка»

865

У суботу, першого квітня, у Тернополі відбудеться захід «Здорова прогулянка». Подія розпочнеться о 13:00 год на Набережній біля причалу, у парку ім. Тараса Шевченка. 

Під час свята усі охочі разом з інструктором зможуть навчитись скандинавської ходьби, перевірити свій стан здоров’я та дізнатися корисну інформацію про профілактику захворювань.

Заняття зі скандинавської ходьби з інструктором будуть проходити з 13:00 до 17:00 у парку за спеціальним маршрутом. Для того, щоб взяти участь у прогулянці, потрібно зареєструватися за посиланням. Зареєстровані учасники отримають спорядження для скандинавської ходьби та навушники, щоб протягом 20 хвилин слухати музику та цікаву інформацію про здоров’я, а також подарунок після завершення прогулянки.

Окрім того, працюватиме медична зона у складі сімейних лікарів та медичних сестер, де можна буде пройти такі обстеження:

  • перевіряти артеріальний та внутрішньоочний тиск
  • перевіряти рівень цукру в крові;
  • консультація сімейного лікаря;
  • тест на ВІЛ, гепатит C та В;
  • флюорограма;
  • кардіограма;
  • вакцинація проти COVID-19 та інше, що ви готові надати для медичної зони.

На сцені ведучий буде проводити розіграші на тему здоров’я, де за правильні відповіді можна отримати приємні подарунки. Така оздоровча подія – можливість потурбуватися про своє здоров’я та провести час з користю на свіжому повітрі з родиною і друзями.

Захід реалізується у межах регіональної комунікаційної кампанії із підтримки вакцинації від Covid19, що ініційована Міністерством охорони здоров’я України та Центром громадського здоров‘я МОЗ України. Мета цієї кампанії – повернути тему вакцинації від COVID-19 на порядок денний та мотивувати українців вакцинуватися та вести здоровий спосіб життя.