додому Новини Який проєкт реалізувала 19 школа за кошти “Шкільного громадського бюджету”

Який проєкт реалізувала 19 школа за кошти “Шкільного громадського бюджету”

535

Долучити молодь до процесу ухвалення рішень, навчити основ проєктного менеджменту та бюджетування, розкрити потенціал дітей через креативні проєкти. Шістнадцять навчальних закладів Тернополя за підтримки “Шкільного громадського бюджету 2022” реалізували свої проекти. Ідею подають самі учні. Наша знімальна група побувала в одному із навчальних закладів Тернополя та дізналася більше про їхній проект. Подробиці – дивіться далі.

В освітніх закладах Тернопільської громади активно реалізовують проєкти, які перемогли у «Шкільному громадському бюджеті 2022». Зокрема у Тернопільській школі №19 реалізували учнівську ініціативу – відпочинкову зону для школярів.

Директор Лідія Бачинська розповідає: ідей було багато. Учні планували ще такі проєкти, як музей вишивки та кабінет під відкритим небом, але перемогла ідея створення відпочинкової зони.

Лідія Бачинська розповідає, що вони разом із учнями планують поряд відпочинкової зони створити також куточок безпечно-освітнього середовища, який сьогодні дуже важливий.