додому Новини Щоранку бігає навколо ставу: історія про 74-річного тернополянина Миколу Кузьменка, який активно...

Щоранку бігає навколо ставу: історія про 74-річного тернополянина Миколу Кузьменка, який активно веде здоровий спосіб життя

556

“Краще бігати навколо тернопільського ставу, аніж біля лікарні”. Такої думки дотримується 74-річний тернополянин – Миколи Кузьменко. Чоловік попри свій вік щоранку перепливає 3 кілометри озера, а потім робить пробіжку навколо головної водойми Тернополя. Де бере стільки сил поважний спортсмен на такі результати, та що робить, аби підтримувати своє здоров’я у відмінному стані, дізнавався наш Назарій Голуб.

Перепливти тернопільський став, а потім пробігтись навколо водойми. Так розпочинається кожен ранок 74-річного Миколи Кузьменка, який вражає своєю фізичною підготовкою у віці 70+.

“Своїм прикладом пропагую здоровий спосіб життя, тому що здоров’я всьому голова. І в мене такий лозунг “В Тернополі краще бігати кругом ставу, ніж навколо лікарні”, – розповідає пан Микола.

Окрім цього, у своєму житті пан Микола дванадцять разів стрибав із парашутом, а ще тричі підіймався на найвищу гору Європи – Ельбрус. У 2017 році чоловік зайняв друге місце по всій Україні з тріатлону у класифікації “Ironmen”.

Чоловік говорить, його ровесники часто скаржаться на болі в голові та м’язах. Він же, розповідає, завдяки спорту може не п’є жменями пігулки – а насолоджується активним способом життя. Не перестає займатися улюбленою справою навіть взимку. Чоловік переконує, у холодній період організм ще більше загартовується.

Пропустити свій ранковий заплив та пробіжку пан Микола все ж таки може. Не приходить чоловік на свою звичну локацію лише у вихідні, коли йде богослужіння. Адже він ще й митрофорний протоієрей. Розповідає, Бог для нього – шлях до зцілення душевного. У цьому і всі секрети його гарного самопочуття.