додому Новини Чим живе Тернопільська обласна філармонія та які концерти дає (сюжет)

Чим живе Тернопільська обласна філармонія та які концерти дає (сюжет)

499
У Тернопільській обласній філармонії завершили 84 концертний сезон. Незважаючи на тривоги та відключення світла внаслідок ворожих ракетних ударів за пів року артисти провели 180 святкових заходів, а також виступів для поранених військовослужбовців. Концерт з нагоди закриття сезону приурочили до Дня Конституції України. Більше про те, як живе українська пісня в стінах філармонії під час війни розкаже наша Юлія Пацкаль.

Ще 180 концертів залишилися за спиною. У Тернопільській обласній філармонії завершили 84 сезон. Зізнаються, він був непростим. Адже перешкодою були повітряні тривоги, які змушували йти в укриття та постійні відключення світла через ворожі ракетні удари. Попри це артистам все ж вдалося подарувати своїм слухачам відомі інструментальні твори.

Ярослав Лемішка, директор Тернопільської обласної філармонії, народний артист України, каже, на початку повномасштабного російського вторгнення в філармонії на деякий час призупинили свою концертну діяльність та почали волонтерити.

Сьогодні в філармонії працює 7 творчих академічних колективів. А ансамбль танцю “Надзбручанка” – другий в Україні за своїм професійним рівнем.