додому Новини Тернопіль отримав чергову гуманітарну допомогу від благодійників з Польщі

Тернопіль отримав чергову гуманітарну допомогу від благодійників з Польщі

563

Міжнародні партнери та благодійні організації продовжують підтримувати нашу країну в нелегкий час та доставляти гуманітарну допомогу.

Цими днями до Тернополя завітала польська делегація у складі: Малгожати Гошевської – віцеспікера Сейму Республіки Польща, Мажени Ціхожевської – радниці віцеспікера Сейму РП, Кароля Зелінскі – експерта канцелярії Кабінету Міністрів, Гжегожа Петручука – бургомістра району Беляни міста Варшави та Уршули Новіновської – радниці головнокомандувача прикордонної служби РП.

Партнери з Польщі доставили та передали благодійну допомогу для вихованців КНП «Тернопільський обласний центр реабілітації та розвитку дитини».

«Вчергове до нас завітали наші польські друзі-партнери й привезли благодійну гуманітарну допомогу для Тернополя. Передали такі речі обласному сиротинцю: продукти, підгузки, засоби реабілітації та інші речі, за якими раніше зверталось керівництво закладу. Вдячність нашим польським партнерам за постійну допомогу і підтримку», – зазначив міський голова Сергій Надал.

Як розповіла віцеспікер Сейму Республіки Польща Малгожата Гошевська, це початок співпраці із дитячим будинком.

«Ідея народилась, коли до міського голови завітав бургомістр району Беляна міста Варшава –  Гжегож Петручук. З тим районом співпрацюємо давно і дуже багато допомоги ще швидше привозили до Тернополя завдяки бургомістру району Беляни. Маю надію, що наша співпраця буде розвиватись», – додає Малгожата Гошевська.

попередня статтяНічна атака на Україну: що відомо
наступна статтяOpti Taxi – з вітерцем і без проблем куди забажаєте!