додому Новини Тернополян запрошують приєднатись до Всесвітньої кампанії “Година Землі”

Тернополян запрошують приєднатись до Всесвітньої кампанії “Година Землі”

1287

Тернопіль вдруге приєднається до Всесвітньої кампанії “Година Землі”. В її рамках о 20:30 год. за місцевим часом 30 березня люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину. Така акція – символ стурбованості за майбутнє планети та єдності у бажанні захистити природу.

Долучитися до щорічної акції, вимкнувши електроприлади та освітлення на 60 хвилин, запрошують усіх небайдужих тернополян, організації та комерційні установи.

Окрім символічного вимкнення світла, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності та користі щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання екологічних проблем і досягнення гармонії з природою.

Довідка. Година Землі – щорічна міжнародна подія, започаткована у 2007 році Всесвітнім фондом природи (WWF) в Австралії з метою привернення уваги до проблеми зміни клімату. Ця акція у 2008 році отримала світову підтримку, у 2009р. до неї приєдналася Україна. Акцію підтримує Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України та Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.

 

попередня статтяУ Тернополі біля “Маяка” перекрили дорогу
наступна статтяУгорський гуляш від Лесі Горлицької