додому надзвичайне Росія готує теракт із витоком аміаку: чим це загрожує українцям

Росія готує теракт із витоком аміаку: чим це загрожує українцям

869

Через вчинений ворогом теракт на Каховській ГЕС і, як наслідок, відсутність води у Північно-Кримському каналі, процеси виробництва на заводі “Кримський титан” в Армянську порушені до критичного рівня. Водночас інженерні підрозділи окупаційної армії впродовж останніх днів мінують цехи підприємства, які продовжують працювати, а також закладають вибухівку на заводській та прилеглій територіях – повідомляють у Генеральному управлінні розвідки України. Про те, якими можуть бути наслідки у випадку вибуху на підприємстві – вивчав Назарій Голуб.

Українська розвідка повідомляє, що росіяни готують теракт на підприємстві “Кримський титан” в окупованому Армянську. Як заявив голова Херсонської ОВА, росіяни завезли на завод вибухівку та заміновують територію підприємства. У випадку вибуху на підприємстві, з’явиться загроза для життя його працівників – розповідає фахівець з хімії Віталій Барановський.

Ми запитали у завідувача кафедри хімії в ТНПУ Віталія Барановського: чи справді у разі вибуху на хімзаводі можуть бути такі наслідки?
Той розповів: на території заводу зберігається 200 тонн аміаку та інших хімічних речовин, які дійсно можуть вплинути на здоров’я людей.