додому Новини При Архикатедральному Соборі у Тернополі організували дитячий табір “Веселі канікули з Богом”

При Архикатедральному Соборі у Тернополі організували дитячий табір “Веселі канікули з Богом”

719

Поєднання розваг і християнського виховання. При Архикатедральному Соборі у Тернополі організували дитячий табір “Веселі канікули з Богом”. Малечі щодня влаштовують цікаву та корисну програму – виховують дітей у християнському дусі завдяки поєднанню активного відпочинку та молитви. Своїми емоціями учасники табору поділилися з нашою знімальною групою.

Вчити дітей жити в любові до Бога і ближнього та весело проводити час. На парафії Архикатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці відбувається християнський табір “Веселі канікули з Богом”.

Цьогоріч темою табору є “Євхаристія життя”. У християнську мандрівку діти вирушили на спеціальному кораблі, який спорудили у церкві.

Табір “Веселі канікули з Богом” вже став традиційним. На Тернопільщині його проводять близько десяти років паоспіль. Участь у таборі – безкоштовна.

“Веселі канікули з Богом” триватимуть при Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці до 7 липня. Тож, усі охочі можуть долучитися до молитовного збору дітей, який проводять щодня о 10 ранку перед Собором.