додому Головні Патрульний Тернополя розповів про врятовані ним життя під час роботи у поліції

Патрульний Тернополя розповів про врятовані ним життя під час роботи у поліції

2014

Мало не щодня у програмі “на гарячому” я розповідаю вам про нові затримання і чергові врятовані життя. Тому тепер у новій рубриці “профі” я знайомитиму вас ближче із тими, хто дбає про нашу із вами безпеку. І сьогодні – ця розповідь про патрульного Олександра Мдинарадзе. Хлопець вступив до лав поліції на початку її реформи. Він розповів, на яких викликах йому довелося побувати за ці три роки і кого довелося рятувати попри будь-які страхи.

Форма, бронежилет, пістолет, боді-камера і рація. У повній “бойовій” готовності поліціянт Олександр Мдинарадзе заступає на патрулювання вулиць Тернополя.

Заступаючи на зміну, патрульні не знають, що на них чекатиме цього разу, і чим закінчиться той чи інший виклик. Декілька змін тому Олександр Мдинарадзе із напарником приїхали на виклик про затоплення квартири. Але у помешканні по-сусідству інспектори почули істеричні крики. Уже в оселі на підлозі вони побачили чоловіка, якого зводили судоми.

Хлопець вступив до лав патрульних на початку реформи поліції. Тоді був гравцем тернопільської футбольної команди “Нива”. До ідеї служити українському народові та захищати його Олександра підштовхнув батько. Тоді хлопець зрозумів: нова реформована поліція – це те, чому він готовий себе присвятити.

Олександр почав патрулювати вулиці Тернополя три роки тому. У роботі він часто ризикує власним життям для порятунку інших. І хтозна, можливо у мить, коли ви дивитесь це відео, Олександр Мдинарадзе якраз ловить правопорушника або рятує комусь життя.