додому Головні Оригінальний спосіб допомогти ЗСУ: збирають монети малих номіналів

Оригінальний спосіб допомогти ЗСУ: збирають монети малих номіналів

741

Національний банк України ініціював початок нової хвилі благодійної акції зі збору монет на потреби Збройних сил України “Смілива гривня”.

“З 4 вересня до 30 листопада 2023 року – по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Сума зібраних коштів буде перерахована на потреби Збройних сил України”, – повідомили у нацбанку.

Благодійна акція “Смілива гривня”, насамперед, спрямована на дітей та молодь. Саме вони стали рушійною силою під час першої хвилі акції, що відбулася у 2022 році.

Минулого року до неї долучилися понад 2 400 колективів, з них 81 % – це навчальні заклади. Здебільшого, це стало можливим завдяки зусиллям педагогів, які заохочували дітей та їхніх батьків до благодійності. Тож і цьогорічний благодійний збір монет, який ініціювали у Національному банку, сприятиме розвитку серед молоді культури благодійності, яка є складною частиною фінансової культури, а також сприятиме мобілізації коштів для підтримки Збройних Сил України.

Кожен зможе долучитися до акції: зібрати монети і принести їх до відділень банків-партнерів – АТ КБ “ПриватБанк”, АТ “Ощадбанк” та АТ “ПУМБ” – не лише в Києві, але майже в усіх регіонах країни, де працюють ці банки, зважаючи на безпечні умови роботи.

Нагадаємо, за результатом благодійної акції “Смілива гривня” у серпні 2022 року за 3 місяці українці зібрали монетами майже 5 млн грн.