Нічна погоня у Тернополі: на водія склали 7 адмінматеріалів

1099

Нічна погоня у Тернополі. Учасник такої гонки отримав 7 адмінматеріалів. Спочатку на вулиці 15 Квітня автомобіль ВАЗ, не зважаючи на екіпаж патрульної поліції проїхав на червоне світло світлофора. Інспектори відреагували на зухвалість водія і використали звуковий сигнал, за зобов’язує водія зупинитись. Але на законні вимоги зупинки авто чоловік не відреагував. Лише натиснув на газ і почав, виїжджав на зустрічну смугу для руху, створюючи при цьому аварійні ситуації для інших. В мережі з’явилося відео, від перехожого, на якого мало не наїхало авто, у якому їхав правопорушник.

Далі все було, як у фільмі. На вулиці Збаразькій ВАЗ в’їхав у “Тойоту”. Але і це не зупинило водія. Лише коли кермувальник на авто повертав на одну із вулиць, не впорався із керуванням і в’їхав у металеву огорожу. Вона вже і приборкала гонщика.

Водій Вазу відмовився від проходження тесту на алкогольне сп’яніння. Але від відповідальності уникнути не вдалося. На чоловіка поліцейські винесли цій ряд постанов за: проїзд автомобіля на заборонений сигнал світлофора, порушення ПДР, що призвели до ДТП, невиконання водіями вимог про зупинку, залишення місця ДТП, керування в стані сп’яніння, пошкодження дорожніх споруд, дрібне хуліганство.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here