додому Новини “Нова пошта” дарує 300 тисяч ілюстрованих казок для дітей з соціально вразливих...

“Нова пошта” дарує 300 тисяч ілюстрованих казок для дітей з соціально вразливих родин

1280

Компанія “Нова пошта” проводить благодійну акцію для дітей із соціально вразливих сімей. Малечі організатори вирішити подарувати 300 тисяч ілюстрованих книг з казками.

Карантин став справжнім випробуванням для багатьох сімей, розповідають у “Новій пошті”, особливо важко сьогодні багатодітним та неповним родинам, батькам, що виховують дітей з інвалідністю або з тяжкими захворюваннями,  малозабезпеченим родинам та сім’ям, що були змушені залишити свої будинки на окупованих територіях.

– Під час карантину звичний стан речей для дітей дуже змінився – вони сумують за своїми друзями, бо не мають можливості вільно гуляти та виходити на дитячі майданчики. На жаль, у багатьох родин не завжди є можливість забезпечити дітям повноцінні розваги, купити нові іграшки або книжки,  – зазначили у компанії.

Саме для тому, аби подарувати трохи радості дітям, сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах, “Нова пошта” дарує 300 тисяч дитячих книжок – ілюстрованих казок.

Якщо ваша родина саме така або ви знаєте сім’ю, якій книжка необхідна, – перейдіть за цим посиланням та заповніть анкету. Далі компанія її обробить та надішле обрану вами книгу якнайшвидше.