додому Новини На Тернопільщині діє акція “Запроси дитину з інтернату на свята у родину”

На Тернопільщині діє акція “Запроси дитину з інтернату на свята у родину”

1381

Доброчинство для сиріт на Великдень. Діти-сироти зможуть відчути родинний затишок та тепло у рамках акції “Запроси дитину з інтернату на свята у родину”. Покликати їх до себе на гостини можуть мешканці Тернопільщини. Організатори зазначають, основна мета акції – ознайомити дітей, позбавлених батьківського піклування, з українськими традиціями та допомогти їм поринути у атмосферу свята.

У благодійній акції “Запроси дитину з інтернату на свята у родину” беруть участь вихованці 1 – 11 класів Бережанської, Новосільської, Тернопільської та Гримайлівської шкіл- інтернатів. Перед тим з дітьми проводять підготовчі тренінги- бесіди і вони самі вирішують, чи хочуть провести свята у тимчасовій сім’ї чи ні. Організатори намагаються дати сиротам можливість побувати у родинному колі, каже координаторка та психолог проекту.

Така акція відбувається двічі на рік – на Різдво та Великдень вже другий рік поспіль. Сім’ї і після програми підтримують зв’язок із учасниками. Ідея належить випускникам шкіл-інтернатів.