додому Новини Мінцифри запустило у застосунку “Дія” послугу, яка дозволяє українцям отримати електронне судове...

Мінцифри запустило у застосунку “Дія” послугу, яка дозволяє українцям отримати електронне судове рішення

519

Міністерство цифрової трансформації запустило у застосунку “Дія” нову послугу, яка дозволяє українцям отримати електронне судове рішення з кваліфікованим електронним підписом суддів. Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.

Щоб отримати судові рішення у Дії, потрібно насамперед оновити застосунок до останньої версії, авторизуватись у ньому, перейти у Послуги і обрати Судові справи. Після цього переглянути судові рішення і за потреби завантажити собі на смартфон.

У «Дії» завершилося голосування про 8 березня. Більшість користувачів застосунку Дія проголосували за те, щоб залишити 8 березня вихідним. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко в Telegram.

Він зазначив, що опитування чи залишити 8 березня вихідним днем стало наймасовішим у застосунку. У ньому взяли участь понад 2,1 млн українців.
Відтак, більшість користувачів проголосували за те, щоб залишити 8 березня вихідним. Такий варіант підтримали понад 1,3 млн українців.

Понад 703 тис. користувачів проголосували за те, щоб зробити 8 березня робочим днем, ще 110 тисяч українців не визначилися. Нагадаємо, у Верховній раді зареєстровано законопроєкт, автори якого пропонують скасувати святкування 8 березня, 1 травня та 9 травня. Замість цих свят пропонують встановити нові.