додому Новини Майже 200 людей з інвалідністю відвідали музичний фестиваль “Файне місто”

Майже 200 людей з інвалідністю відвідали музичний фестиваль “Файне місто”

1943

Впродовж останніх років фестиваль “Файне Місто” популяризує доступність для людей з інвалідністю. Цьогоріч він прийняв майже 200 особливих гостей. Хтось доїхав сам, а хтось дістався на соціальному таксі, які працювали на “Файному”. 

Цьогоріч організатори тернопільського “Файного” ще раз підтвердили статус найінклюзивнішого фестивалю в Україні. Особливих гостей забирали одразу з дому та у супроводі доставляли на захід. Доїхати на “Файне місто” на соціальному таксі спробувала і знімальна група “ТV-4”. Разом з волонтерами ми забрали з дому пані Надію. Жінка, попри поважний вік, не оминула фестиваль.

Цьогоріч фестиваль “Файне місто” відвідали 183 людини з інвалідністю разом з супроводом. А допомагали їм дістатися на “Файне” три соціальних таксі від тернопільського благодійного фонду “Карітас” та дві спецавтівки з Байковецької й Теребовлянської ОТГ. На місці гостей вже чекали волонтери. Для відвідувачів з посвідченням І-ІІ – груп вхід на фестиваль був безкоштовний, а для ІІІ-ої групи надали знижку 50% від вартості квитка.