додому Новини З 21 червня в уряді затвердили документ, згідно з яким офіційно зареєстровані...

З 21 червня в уряді затвердили документ, згідно з яким офіційно зареєстровані безробітні будуть залучатися до суспільно корисних робіт

1635

Під час повномасштабної війни з Росією Україна намагається залучити максимум сил і потужностей. Залучатимуть тепер і офіційно зареєстрованих безробітних. Про деталі нової реформи в сфері зайнятості Сьогодні розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду.

Зокрема,з 21 червня в уряді затвердили документ, згідно з яким офіційно зареєстровані безробітні, які протягом 30 днів не працевлаштовані, будуть залучатися до суспільно корисних робіт. Місцева влада визначатиме, на які саме роботи відправляти людей, а це, зокрема, можуть бути такі: розбір завалів; будівництво захисних споруд; благоустрій; ремонтні чи сільськогосподарські роботи. Працівники отримуватимуть плату. Однак отримувати гроші і водночас відмовитися від роботи буде неможливо.

“Звичайно, що ця праця буде оплачуватися. Держава сплачуватиме кожному залученому до суспільно корисних робіт зарплату в розмірі мінімальної. Ми фактично усуваємо можливість, коли люди могли отримувати кошти від держави і відмовлятися від запропонованої роботи. В умовах воєнного часу в держави немає для цього ресурсів. Усі мають або воювати й захищати Батьківщину, або працювати на перемогу й для фронту”, повідомив Денис Шмигаль.