Головна Головні Зруйновані дороги, затоплені подвір’я, ріки виходять з берегів: паводок у Західній Україні...

Зруйновані дороги, затоплені подвір’я, ріки виходять з берегів: паводок у Західній Україні (ВІДЕО)

11533

Через сильні дощі на Тернопільщині очікують суттєвого підняння рівня води у річках. Зокрема, синоптики попереджають, що через велику кількість дощів паводок очікують на річці Дністер. Згідно із прогнозами, вода, ймовірно, підніметься на кілька метрів на ділянці Галич — Заліщики. У соцмережах мешканці Тернопільщини говорять про ймовірну евакуацію із осель через “високу” воду.

Тим часом деякі сусідні області вже потерпають стихійного лиха. Люди у соцмережах діляться відео, як у Дністер прибуває вода. А також як стихія стає некерованою та затоплює усе на своєму шляху.

 

Через сильні дощі у Західній Україні ріки почали виходити з берегів і проривати дамби, інформує ВВС Україна. Деякі населені пункти опинилися під водою.

Видання пише: під найбільшим ударом – Чернівецька та Івано-Франківська області, де оголошений червоний рівень небезпеки, але підтоплення фіксують також на Львівщині та Закарпатті.

 

По обіді 23 червня очільник Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів розповів про загибель двох людей у Верховинському районі. Ще одна людина вважається зниклою безвісти, – передає ВВС.

Також зафіксовані руйнування захисних дамб, берегів рік, розмив доріг та їх перекриття через зсуви ґрунту.

Тим часом, у Вижницькому районі Чернівецької області порвало дамбу, вода затопила майже три десятки домогосподарств.

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук заявив, що надалі ситуація може погіршитися, адже дощі тривають і рівень води в річці Прут підвищується до критичного рівня. Він закликав усіх бути готовими до евакуації.

На Прикарпатті у двох місцях зруйнована дорога на Буковель. Через розлиття річки у межах сіл Татарів та Микуличин автошлях Н-09 сполученням Мукачево – Рогатин став непроїзним. Окрім того, біля Микуличина змило міст, в результаті чого перервалося сполучення дорогою Яремче – Буковель. Сам курорт – теж плаває, потужні потоки води туристи знімають на відео, повідомляє 24 канал.

Влада Львівщини також повідомляє про підтоплення близько 100 житлових будинків у Стрийському районі.

В понеділок стало відомо про прорив 100-метрової ділянки дамби у Снятинському районі Івано-Франківщини – влада зайнялася оперативним укріпленням споруди.

Синоптики прогнозують, що упродовж найближчої доби сильні зливи на Західній Україні триватимуть.

Коментарі