додому Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка (з 18 до 24 лютого)

Гороскоп від Івана Круп’яка (з 18 до 24 лютого)

1445

Овен 21 березня-20 квітня

На наступному тижні бажано проявити обережність, наполегливість, заради поліпшення свого кар’єрного росту або підвищення по службі. Реагуйте стримано і розважливо на труднощі, з якими можете зіткнутися вкінці тижня. Можливі цікаві несподіванки в особистому житті на вихідні.

Телець 21 квітня-21 травня

Вірність основним цінностям і високим принципам принесе особливу користь у нинішніх обставинах. До вас повернуться колишні друзі або партнери. Дружба з ними, особиста чарівність допоможуть вам у роботі, а також повернуть до чогось колись дорого і цінного.

Близнята 22 травня-21 червня

Можливий конфлікт через колишні ваші події і погляди. Уміння скористатися перевагами виникаючих ситуацій дозволить вам зробити вибір між владою, досягнутою за допомогою руйнівних маніпуляцій, і положеннями, знайденим завдяки справжньому співробітництву.

Рак 22 червня-22 липня

Старайтесь більше бути обережними у своїх ділах і не сперечайтесь з начальством, виконуйте добросовісно свої обов’язки. Несприятливий період для професійного чи економічного статусу. Не відомо, хто і що стане на шляху до вашого успіху. Не перевантажуйтесь, пильнуйте здоров’я.

Лев 23 липня-23 серпня

Направте енергію в конструктивне русло, вас чекає значний успіх. Потрібно стежити за своїми діями і постійно пам’ятати про те, що у вас можуть з’явитися конкурентами. Не дуже реагуйте на якусь новину, що почуєте вкінці тижня, бо вона може бути неправдивою.

Діва 24 серпня-23 вересня

Вам доведеться відмовитись від своїх колишніх уявлень, знайти більш ефективні методи роботи. Зустрічайтесь з потрібними вам людьми і впливовими особами. Налагодиться суспільна діяльність і контакти з рідними.

Терези 24 вересня-23 жовтня

Порожня витрата часу і енергії здатна викликати чимало проблем. А тому, правильно витрачайте свій час, найдорожчий скарб людини. Обставини вимагають застосування більш ефективних методів. А у вихідні не засиджуйтесь вдома, адже зима закінчується, а весна бере старт.

Скорпіон 24 жовтня -22 листопада

Ваше емоційне життя помітно покращиться. Хоча обставини не завжди будуть складатися у вашу користь. Зосередьте свої зусилля на родині. Справ важливих не вирішуйте, в далеку дорогу не пускайтесь. Завдяки дітям ви можете знайти удачу.

Стрілець 23 листопада-21 грудня

Досягнення максимального успіху залежить від вашого бажання зрозуміти, що відбувається навколо, взяти участь у подіях, а також від особистого прагнення до успіху. Кінець тижня увінчається Вашим давнім бажанням.

Козеріг 22 грудня-20 січня

Чудовий період у досягненні і знаходженні більш значного динамічного іміджу. Удача буде супроводжувати вас. Нові перспективи дадуть можливість поліпшити ваше положення на роботі. Одиноких чекають приємні несподіванки.

Водолій 21 січень-18 лютого

Можливі більш утішливі взаємини в родині. Зміни до кращого в домашній обстановці. Багато різних пропозицій отримаєте від колишніх друзів або знайомих. Можете братися за нові справи, починати нове діло, вирушайте в дорогу і короткочасні поїздки. Перед вихідними у молодих покращяться стосунки з батьками, якщо ви їх зіпсували раніше.

Риби 19 лютого-20 березня

Інтелектуальні прагнення, духовний ріст і політичні амбіції можуть і не привести до успіху. Вам зараз потрібно контролювати свої емоції. Вмійте коректувати свої дії, змінювати по потребі плани. Обставини надають вам можливість повернути втрачене.

 

 

 

 

 

попередня статтяТернопільська погода на 18 лютого 2019 року
наступна статтяПро нас №354