додому Новини В’їзд та виїзд під забороною: у місті Почаїв через коронавірус діятимуть обмеження

В’їзд та виїзд під забороною: у місті Почаїв через коронавірус діятимуть обмеження

4741

З 21 квітня у місті Почаїв Кременецького району вводиться заборона на в’їзд та виїзд. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Перший заступник голови Кременецької райдержадміністрації Вячеслав Онишкевич у Facebook повідомив, що з 10 ранку 21 квітня у Почаїв зможе заїхати та виїхати лише спецтранспорт, котрий впливатиме на забезпечення життєдіяльності міста і лише за відповідними перепустками.

– Хто не вдома – повертайтеся! Хто в Почаєві у гостях – мусите виїхати до завтрашнього ранку.Ситуація стає критичною! Суворо дотримуйтеся карантинних обмежень – лише так зможемо втримати різке зростання випадків коронавірусної інфекції!- йдеться в повідомлення.

До слова, 19 квітня у Тернопільській лікарні швидкої допомоги померла 43-річна жителька Почаєва, в якої діагностували коронавірус. За попередню добу у місті підтвердили 13 випадків зараження COVID-19, у Кременецькому районі кількість хворих – 42 людини.

На позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій у Кременецькому районі під головуванням першого заступника голови Кременецької райдержадміністрації Вячеслав Онишкевич прийняли рішення закрити місто Почаїв на в'їзд та виїзд з 10.00 год. 21 квітня 2020 року.Хто не вдома – повертайтеся! Хто в Почаєві у гостях – мусите виїхати до завтрашнього ранку.У Почаїв зможе заїхати лише спецтранспорт, той, який впливатиме на забезпечення життєдіяльності міста – лише за відповідними перепустками.Ситуація стає критичною! Суворо дотримуйтеся карантинних обмежень – лише так зможемо втримати різке зростання випадків коронавірусної інфекції!

Опубліковано Зоєю Карпюк Понеділок, 20 квітня 2020 р.