додому Новини Володимир Зеленський відреагував на звернення лікарів з Тернопільщини (ВІДЕО)

Володимир Зеленський відреагував на звернення лікарів з Тернопільщини (ВІДЕО)

24779

Президент України традиційно підготував відеозвернення до українців. У ньому він запевнив, що медики міста Монастириська, що на Тернопільщині повністю забезпечені захисними засобами на найближчі дні. 

«Були проведені перемовини з Департаментом охорони здоров’я. Склад медичного персоналу повністю укомплектований і продовжує працювати, за що їм велика подяка. Станом на зараз у лікарні є чотири апарати ШВЛ. Місцеве управління закупить ще, відповідний тендер розміщено на ProZorro», — сказав Президент України.

Окрім цього він зазначив, що вирішується питання достатнього забезпечення й інших лікарень регіону, зокрема Козівського району. Зеленський сказав, що з цією метою на Тернопільщину приїздив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Також Президент України запевнив, що наступні вантажі з Китаю будуть відправлені у Тернопільську та Чернівецьку області, де ситуація найскладніша.

Звернення Володимира Зеленського щодо вирішення проблем, озвучених медиками.

У традиційному відеозверненні Володимир Зеленський повідомив про те, що влада намагається якомога оперативніше розв’язати проблеми, озвучені медиками у зверненнях.Так, триває робота над забезпеченням лікарів міста Монастириськ, екіпажів «швидкої» міста Дубна, розв’язуються проблеми Одеського обласного медцентру. Крім того, МОЗ уже видав наказ щодо виділення грошової надбавки за протидію коронавірусу працівникам екстреної медичної допомоги. Також Президент розповів про те, що завтра в межах двосторонньої взаємної допомоги до Італії вирушить українська медична група. Наші медики допоможуть італійським лікарям у боротьбі з пандемією, а за два тижні повернуться до України з цінним досвідом та знаннями.

Опубліковано Офіс Президента України Пʼятниця, 3 квітня 2020 р.