додому Головні Більшість волонтерів – переселенці: як у Копичинецькому гуманітарному штабі роблять свій внесок...

Більшість волонтерів – переселенці: як у Копичинецькому гуманітарному штабі роблять свій внесок у перемогу

1253

Волонтери гуманітарного штабу Копичинецької громади невтомно трудяться в тилу. З початку війни щоденно організовують необхідну допомогу для військових та людей, які приїхали в громаду з регіонів, де ведуться активні бойові дії. Більшість волонтерів тут – переселенці. З ними поспілкувалась наша Юлія Пацкаль.

Гуманітарний штаб у Копичинцях почав свою роботу в перші дні повномасштабного вторгнення. За цей час волонтери передали на лінію фронту близько 10 тисяч одиниць продуктових на гігієнічних наборів та надали допомогу близько двом тисячам переселенців, які тимчасово переїхали у громаду.

У гуманітарному штабі на постійній основі безкоштовно працюють вісім волонтерів. Тут кожен виконує свою роботу: видає продуктові набори та веде облік, плете маскувальні сітки, сортує гуманітарну допомогу, тощо. Більшість з волонтерів – переселенці. Серед них і харків’янин Віталій Холодов. На початку повномасштабного вторгнення чоловік разом із сім’єю не мав наміру покидати рідну домівку, але коли обстріли в місті ставали все частішими, вирушили в дорогу, яка привела їх на Тернопільщину.