додому Новини Білобожницька громада продовжує допомагати Збройним Силам України

Білобожницька громада продовжує допомагати Збройним Силам України

370
Білобожницька громада попри важкий час у країні продовжує допомагати Збройним Силам України і наводити лад вдома. А нещодавно за підтримки Білобожницької громади, діти загиблих героїв та учасників бойових дій, мали оздоровчу поїздку у Карпати. Про роботи, які тривають у селі та плани на майбутнє громади, дивіться – далі.

У такий важкий час для всієї країни, громади Тернопільщини продовжують як допомагати Збройним Силам України, так і розвиватися та проводити ремонтні роботи у своїх громадах, не виняток і Білобожницька ТГ.

Також у Білобожницькій громаді тривають ремонтні роботи культурних закладів, а саме – великого актового залу у селі Косів, а також уже капітально відремонтували будинок культури у селі Білий Потік.

Нещодавно діти загиблих на війні героїв, діти учасників бойових дій, а також малеча, яка має успіхи у навчанні, за підтримки Білобожницької громади, мали оздоровчу поїздку в Карпати.

За словами Віктора Шепети найближчим часому Білобожницькій ТГ планується оновлення сховищ у навчальних закладах, аби діти у новому навчальному році почувалися у безпеці.