додому Новини Будьте обережні, нова шахрайська схема

Будьте обережні, нова шахрайська схема

608

Увага!

У Тернопільській області виявлено випадки шахрайства! Під виглядом співробітників Товариства Червоного Хреста України невідомі особи відвідують людей з соціально вразливих груп населення та збирають їхні персональні дані.

Будьте обережними та не передавайте персональні дані, номери банківських карток та будь-яку іншу особисту інформацію людям, які не засвідчують свою особу та приналежність до Товариства Червоного Хреста України.

Як працюють справжні працівники Товариства Червоного Хреста України?

  • Про свої візити представники Товариства Червоного Хреста України завчасно повідомляють керівництво об’єднаної територіальної громади, в якій збиратимуть необхідну інформацію та заздалегідь зв’язуються з окремими людьми, яких планують відвідати.
  • У співробітників Товариства Червоного Хреста України завжди при собі є службове посвідчення, яке засвідчує особу та її посаду в організації.

Запам’ятайте, якщо до Вас прийшов представник Товариства Червоного Хреста України, він зобов’язаний показати своє службове посвідчення, назвати мету візиту та надати інформацію чи його дії узгоджені з представниками місцевої влади.

Необхідну для Вас інформацію можете отримати за телефонами Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України:

+380 (35) 252 10 62
+380 (67) 105 12 88

Будьте пильними!