духовні роздуми

Опитування

Великдень для мене…

A+ A A-

На українських дорогах зупинятимуть водіїв таксі - перевірятимуть документи

З 23 квітня до 20 травня на українських дорогах зупинятимуть водіїв таксі. Державтоінспекція спільно з управлінням Укртрансінспекції проводять відповідні профілактичні заходи, перевіряють наявність необхідних документів, ліцензії. Результат першого дня операції - близько 10складених протоколів, найчастіше за відсутність таксометра, довідки про медичний огляд водія та ліцензійної картки.

Водій ось цього автомобіля таксі у вересні минулого року виїхав на смугу зустрічного руху на об'їзній дорозі Тернополя та зіткнувся з пасажирським автобусом ПАЗ. Двоє людей з легківки: водій - винуватець та пасажир загинули на місці події. З того часу минуло кілька місяців. Те, що залишилось від таксі, донині на штрафмайданчику. За цей час за участю і з вини водіїв таксі в Тернополі трапилось ще кілька резонансних ДТП.

- Вони ліцензіати і про всі ДТП нам мають повідомляти, але, здебільшого, стараються сховати, але воно спливає через тиждень, два, місяць, воно виходить на ззовні. По таких ДТП проводиться позапланова перевірка, і якщо виявляється більш серйозні порушення, ніж порушення в роботі, передається на перевірку ліцензійних умов, якщо є підстави, ліцензія анульовується, - розповідає головний спеціаліст відділу організації перевезень управління Укртрансінспекції у Тернопільській області Олексій Якубовський.

Віднині і до 20 травня працівники ДАІ та Укртрансінспекції спільно зупинятимуть водіїв таксі. Не тільки вдень, а й вночі перевірятимуть необхідні документи, наявність ліцензії, таксометрів, медичної довідки водія, страхівки.

Водії мають теж прохання і до працівників ДАІ.

- Щоб не були всякі підходи там, по різних стоянках, бо підходять на стоянках, добрий день там покажіть документи, а якщо все офіційно робиться, то звичайно, що треба перевіряти, контролювати те все, але щоб воно все було по закону. І таке явище як попередження усне також повинно бути, одне, друге, а не відразу штраф 500 гривень, 1200. Я говорю так як є, - радить таксист Володимир.

Пасажири, сідаючи у таксі, повинні запитати у водія наявність ліцензійної картки, страхівки та простежити чи працює таксометр.

- Перевезення пасажирів без ліцензійної картки, без посвідчення водія, такі також випадки бували, що навіть посвідчення водія не було, техпаспорта, з недійсною ліцензією, - 1700 гривень штрафу. Також якщо взагалі немає ліцензії, складається протокол про порушення статті 164, пртокол відправляємо до суду, штраф від 340 до 680 гривень, - пояснює головний спеціаліст відділу організації перевезень управління Укртрансінспекції у Тернопільській області Олексій Якубовський.

Крім порушень законодавчих, водії таксі часто не дотримуються і правила дорожнього руху, кажуть інспектори ДАІ.

- Найчастіше порушують такі вимоги правил дорожнього руху, як невиконання вимог дорожніх знаків, порушення правил дорожньої розмітки також порушення правил зупинки - стоянки. Відповідно за порушення даних вимог штраф сягає 255 до 340 гривень, складається адмінпротокол за статею 122, ч.1, Кодексу про адмністративне адмінпорушення, - розповів начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в Тернопільській області Василь Барановський.

Скарги від пасажирів таксі частенько надходять до управління Укртрансінспекції. Найвищі ціни та відсутні таксометри у тих автівках таксі, які обслуговують пасажирів біля авто та залізничного вокзалів. Відповідні перевірки обіцяють провести і там.

 

Останнє оновлення: Середа, 23 квітня 2014, 17:10

Перегляди: 121

Елементи теренової гри "Гурби-Антонівці" демонстрували поблизу набережної Тернопільського ставу

У Тернополі сьогодні масова бійка. Елементи спортивно-патріотичної теренової гри "Гурби-Антонівці"  демонстрували  поблизу набережної Тернопільського ставу. На саму ж гру запрошують з 1 до 4 травня, записатися ще не пізно, реєстрація триватиме до 28 квітня.

Більше 300  хлопців та дівчат щороку впродовж 60 годин без перерви воюють у лісах на межі Тернопільської і Рівненської областей в урочищі Гурби під час спортивно-патріотичної теренової гри "Гурби-Антонівці". Кожен з учасників має відповідну пов'язку на руці - життя, суперник намагається зірвати її. Елементи гри сьогодні показали поблизу Набережної Тернопільського ставу. Хлопці та дівчата йшли лава на лаву.

- Заборонено використовувати удари, удушающі прийми, бойові прийоми. Можна використовувати тільки прийоми боротьби, тут трава мягенька, то сподіваюся, що  тут травм сильних не буде. Наскільки я пам'ятаю на самих Гурбах, де все страшніше набагато виглядає, то як таких травм не було. Можливо розтягнення, забої, - розповідає член громадської організації Молодіжний націоналістичний конгрес Іван Кізюк.

Іван Кізюк цьогоріч вже всьоме братиме участь в "Гурбах-Антонівцях".

- Коли проходите "Гурби" то стаєте членом такої великої родини, за всі роки вже пройшло більше 5 тисяч людей, це велика маса людей, Ви самі розумієте, якщо вони об'єднуються, згуртовуються, то це великий позитив. Гра означає дуже багато це багато адреналіну, позитиву, багато друзів. Цей реглан, що Ви зараз бачите на мені, то я його виграв в другій грі, мені вручили його як кращому гравцю. Він трохи затягнутий, старий, але дорогий мені як пам'ять, тому ношу його, - каже Іван Кізюк.

В "Гурбах-Антонівцях" можуть взяти участь як хлопці так і дівчата віком від 18 до 35 років з різних куточків України. Детальнішу інформацію про гру можна дізнатися на сайті hgurby.org.ua.

- Для тих людей, хто хоче собі знайти друзів, як з області так і з України, то це хороший шанс. Бо за ті всі роки дуже багато друзів, які можуть тебе підтримати.Навіть під час Євромайдану це все дуже пригодилося, бо  на основі випускників Гурб сформували сотні самооборони майдану, вони були в схожих життєвих ситуаціях, які йшли лава на лаву зі своїми суперниками, - говорить голова Тернопільського осередку Молодіжний націоналістичний конгрес Іван Ковалик.

Відбуватимуться "Гурби-Антонівці" з 1 до 4 травня. Зголоситися до участі ще не пізно.

Останнє оновлення: Середа, 23 квітня 2014, 17:08

Перегляди: 37

Розвиток підприємств України - в руках нинішніх студентів

Розвиток підприємств України - в руках нинішніх студентів. Реалізувати таку формулу покликана 11 Всеукраїнська наукова студентська конференція "Інноваційні процеси в розвитку підприємств", яку цьогоріч приймає Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж.

У Всеукраїнській науковій студентській конференції "Інноваційні процеси в розвитку підприємств", котра проходить на базі Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу, загалом об'єднала  22 навчальні заклади системи споживчої кооперації України. Така наукова співпраця, кажуть учасники конференції, спрямована не лише на обмін досвідом, але і на можливість подальшої реалізації наукових розробок

- Багато тем, які піднімаються в наукових дослідженнях студентів, які піднімаються на цій конференції, вони носять в основному практичний характер, тому, що ці дослідження проводилися на базі певних підприємств, особливо це споживчої кооперації. І їхні наукові розробки, оці невеличкі здобутки, можуть стати основою великих практичних змін які пропонують студенти, пропонують викладачі для запрвадження в практичній діяльності цих підприємств, - розповів директор Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу Василь Мулярчук.

Окрім науково-практичної користі від проведення у Тернополі такої конференції, Василь Мулярчук вбачає нагоду познайомити студентів зі східних областей із місцевими культурою та традиціями. Гості міста відвідають видатні місця Тернопільщини, також їм пропонують участь у різноманітних майстеркласах, весняних гаївках.

Останнє оновлення: Середа, 23 квітня 2014, 16:38

Перегляди: 20

Архів новин

<< < квітня 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
© 1991-2013 Телекомпанія TV-4. Всі права захищено. м. Тернопіль, вул. Сагайдачного, 2/7, тел.(0352) 43 10 44. тел./факс (0352) 52 31 40 Ліцензія Національної Ради України з телебачення та радіомовлення: № 0793-м до 24.05.2016 року.