додому Головні Збереження національної ідентичності та пам’яті про своє коріння: у Тернополі перезентували стрічку...

Збереження національної ідентичності та пам’яті про своє коріння: у Тернополі перезентували стрічку “Мій карпатський дідусь”

881
Фільм, який придуманий з любовʼю: у Тернополі до Дня кіно презентували стрічку “Мій карпатський дідусь”. На захід приїхав головний герой, народний артист України – Богдан Бенюк, а також режисер – Заза Буадзе. Попри те, що фільм почали знімати ще 2019 року, основні меседжі особливо актуальні нині, зокрема – збереження нашої національної ідентичності та пам’яті про своє коріння. За сюжетом, життя Мікеле – звичайного підлітка у сонячній Італії перевертається з ніг на голову. Хлопець змушений вирушати у далеку подорож до маленького села в Карпатах, де, як виявилось, у нього є дідусь.
Презентували стрічку “Мій карпатський дідусь” до Тернополя приїхав головний режисер фільму Заза Буадзе, а також головний герой, народний артист України Богдан Бенюк. Італійський актор Сімоне Коста записав відеозвернення до глядачів. Перед презентацією представники творчої групи побували на TV-4. У програмі “Акценти” митці розповіли основні меседжі нового кіно.

Заза Буадзе, головний режисер, розповідає: “Про життя, про любов, про повернення поколінь, про дорослішання, про помилки, які ми робимо в житті, а потім шкодуємо. А помилки, це те, що нас робить людьми. Про дідуся українського і італійського внука”.

За сюжетом, життя Мікеле, звичайного підлітка у сонячній Італії, перевертається з ніг на голову. Хлопець змушений вирушати у далеку подорож до маленького села в Карпатах, де, як виявилось, у нього є дідусь. Мальовниче верховинське село Бережниця – не Генуя. Онук планує якнайшвидше повернутись додому, але, схоже, він тут застряг. Стосунки діда й онука перетворюються на битву двох поколінь, але зрештою вони обидва дізнаються про велике значення сім’ ї та компромісу.

Попри те, що фільм почали знімати ще 2019 року, основні меседжі є особливо актуальними зараз, зокрема збереження нашої національної ідентичності та пам’яті про своє коріння.